8.5.11

Kanepenin Arkasında Ne Buldum ?!


Evet, uzun bir aradan sonra bir yazı daha yazmak gerekti... Aslında çok daha önceden yazmak gerekti ama insanoğlu genel olarak üşengeçtir. Ben de genele uydum, aykırılıktan kaçındım!

Neyse baktım ki, insanlar gönül rahatlığı ile blogger'a giriş yapabiliyor, hemen bi yazı ile bunu kutlamak gerek; ama ne yazacağım. Uzun süredir yazmamışım, elbetteki birikmiş her şey ama böyle ha deyince de bulunmuyor... derken buldum!

Evet, bundan 1 bilemedin 2 ay önce kanepenin arkasına telefonu düşürdükten sonra bir kurtarma operasyonu gerçekleştirdim ve bu esnada aklımdan tamamen çıkmış olan bişey buldum!

Kanepenin arkasında ne mi buldum? Bir Taso... Hani şu cipslerden çıkan ve sokaklarda oynayıp biriktirdiklerimizden... hani üterdik ya! Sevindim baya, ki anlamsızdı aslında o kadar sevinmek... Pek de bi işe yarayacağı yoktu çünkü. Maziyi hatırlatmak ve bloga konu olmak dışında!

Severdim tasoları! Sitedeki arkadaşım tuba ile tüm sitedekilerin tasolarını bileğimizin hakkı ile kazanmıştık-ütmüştük- vakti zamanında! Sonra tasolara ne oldu bilmem ama, o zamanlar herkesi yenme-ütme- zevkini tattırmıştı bize!

Hayat işte böyle saçma sapan tesadüflerle dolu... 6.sınıfta sahip olduğum bir tasoyu bundan yaklaşık 12 yıl sonra her gün oturduğum o kanepenin arkasında bulabiliyorum!

ANAFİKİR: Evi köşe bucak temizlemek gerekir!

1 diyeceği olan:

smile,and continue life.. dedi ki...

heyy tasolara bende bayılırım ve hala sakladığım benim için çok değerli üç tasom var :)) sevgiler,takibindeyim..

http://nazlinin-dunyasi.blogspot.com/

Yorum Gönder